Vítejte na stránkách salonu krásy Salon La Fuenta

Naše kosmetické studio nabízí kvalitní kosmetické služby za dostupné ceny s použitím špičkových přístrojů a značkové kosmetiky. Studio nabízí všechny obvyklé kosmetické služby. V našem studiu provádíme: hloubkové i povchové čistění pleti,celkové kosmetické ošetření, aplikace masek, ampulí pomocí galvanické žehličky.,chemický peeling, vizážistiku, barevnou typologii, epilaci teplým voskem, prodlužování očních řas metodou řasa na řasu, masáže dekoltu, obličeje a masáže očního okolí a mnoho dalšího.

Najdete nás na adrese: 8.pěšího pluku 2380, číslo dveří 41, Frýdek-Místek, část Místek, kousek od polikliniky

Dovolená 23.7. - 1.8. 2014

 

NOVINKA

Prodlužování očních řas pravými přírodními řasami

Prodlužování řas 100 % přírodními řasami je nová luxusní služba našeho salonu.  Díky speciálně vyvinuté metodě dosáhnete úžasného objemu a dokonale přirozeného vzhledu. Řasy jsou výrazně pohodlnější neskutečně přirozené a déle vydrží. Výsledky mluví za vše, po vyzkoušení se většina zákaznic již k syntetickým řasám nevrátí a to i přesto, že cena aplikace je výrazně vyšší. Řasy jsou z norka sibiřského, lteré se získavají vyčesávaním a posléze dalším zpracováním. Cena první aplikace je 1290 kč, doplnění potom 650 Kč, lepení spodních řas 150 Kč.

MELASTOP-chemický peeling v měsíci lednu a únoru s 50% slevou!!! tzn, že serie 5 ošetření vás výjde na pouhým 1 450,-Kč

Parfémy firmy Essens nyní jen za 380 Kč/50ml ..dámské i pánské parfémy všech známých značek (armani, dior, chloe, carolina Herrera,hugo boss,gucci, ....) Jedná se o parfémy, nikoliv o taoaletní vody,,,

https://static.essensworld.com/public/katalogy_cz.pdf

 

AKCE

Nyní kosmetické ošetření s aplikaci kyseliny hyalurunové pomocí dermorolleru, který zajistí ještě lepší účinek díky hlubšímu zavedení kyseliny pod kůži. Nyní pouze za  290 Kč za celkové kosmetické ošetření!!!!

 

AKCE NA LÉTO!!!

Vzácný arganový olej bývá pro své vlastnosti nazýván tekutým zlatem nebo též "ELIXÍREM MLÁDÍ" vyzkoušejte právě teď v rámci kosmetické masaže pomocí séra s arganovým olejem za pouhých 150,-Kč

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Ano, je přehledný a plný informací. (1 944)
50%

Ne, nenašel jsem zde, co jsem hledal. (1 932)
50%

Celkový počet hlasů: 3876

Novinky

Napište nám!

01.10.2012 17:01
Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací?...

Vítejte na našem novém webu!

01.10.2012 17:00
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i...